ISK Engineering Sp. z o.o.
Z miejsca, od ręki wszystkie produkty z serwisem, doradztwem i na czas to filozofia dostawcy farb, tynków, systemów ociepleń oraz maszyn i urządzeń dla  malarzy - firmy ISK. Nasz kompletny, szeroki asortyment oferuje perfekcyjnie dopasowane do siebie  produkty i rozwiązania, które zapewniają trwałe efekty. ISK współpracuje z producentami  materiałów powłokowych, istniejącymi od ponad 130 lat i posiada w swoim programie wysoko oceniane produkty renomowanych producentów. Ciągłe utrzymywanie wiedzy na odpowiednim poziomie, współpraca z działami technicznymi oraz utrzymywanie oferty zgodnej z najnowszym stanem techniki gwarantuje fachową obsługę i doradztwo.

Wiemy, że najlepszy materiał źle zastosowany będzie najgorszym. Dlatego ambicją naszej firmy jest wykorzystanie postępu technicznego dla potrzeb konserwacji i udostępnienie naszym Klientom możliwości długotrwałego zabezpieczenia wartościowych obiektów zabytkowych, jak i nowoczesnego budownictwa.
Dla Was i z Wami w bezpośrednim dialogu rozwijamy i  realizujemy przyszłościowe koncepcje nowoczesnych rozwiązań, praktycznych technik, partnerskiego serwisu i rynkowo zorientowanej obsługi.
Ambicją naszej firmy jest wykorzystanie postępu technicznego dla potrzeb prowadzonych prac malarskich na budowie i udostępnienie naszym klientom możliwości długotrwałego zabezpieczenia wartościowych obiektów.